כיצד להשקיע בקרקע

קרקע להשקעה – החיפוש אחר קרקע למכירה

החיפוש אחר קרקע למכירה וכמובן לרכישה חוצה גבולות בקרב הציבור הישראלי וסוחף אחריו משקיעים כבדים ומוסדיים כמו גם משקיעים זעירים מהשוק הפרטי..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

קרקע להשקעה – החיפוש אחר "קרקע למכירה" במטרה לרכישה חוצה גבולות בקרב הציבור הישראלי וסוחף אחריו משקיעים כבדים ומוסדיים כמו גם משקיעים זעירים מהשוק הפרטי המחפשים השקעה בטוחה ומגלים כי רכישת קרקע כלשהי ובכלל בדיקת האופציה של מגרשים להשקעה ואולי אדמות חקלאיות יכולה להיות רלוונטית ביותר עבורם.

עתודות הקרקע בישראל

במדינה בה עתודות הקרקע נחשבות לנמוכות ואילו גידול האוכלוסין נחשב לקבוע, גבוה ויציב, קרקע למכירה היא סחורה חמה שאינה נותרת זמן רב על המדף. המבקשים למצוא קרקע למכירה שתתאים למטרותיהם עשויים להיתקל בהיצע רחב או לגלות שמה שהם מחפשים מצוי במחסור, ובמילים אחרות : שוק גבוה יותיר משקיעים רבים המחפשים להשקיע בנדל”ן חסרי יכולת לרכוש את האדמה עליה חלמו, וגמישות בדרישות [ או סך ניכר המיועד להשקעה ] ‘ירחיב’ את השוק ומציאת קרקע למכירה או הצעת קרקעות למכירה תיעשה קלה יותר – הכל תלוי בסכום שאתם מציעים כקונים או מבקשים כמוכרים.

מציאת קרקע להשקעה

ישנם מקומות רבים בהם ניתן לתור אחר קרקע למכירה, החל מהפרסומים המוכרים ועד למיני מכרזים, כינוסים פירוקים וכיו”ב שנגישים פחות לציבור הרחב אך נגישים מספיק על מנת לשמור על ערך גבוה. השוק תלוי גם בסוג הקרקע הנמכרת – האם המדובר באדמה המוגדרת בתור מגרשים חקלאיים או קרקע מופשרת ? האם קיימת תמ”א, תב”ע או צפי אחר לסביבת הקרקע המדוברת ? כיצד נעשה המימון – האם הרוכש מלווה על ידי הבנק, למשל ? שאלות אלו ואחרות משפיעות על סוג העסקה אותה יהיה כדאי עבורכם לממש בסוף התהליך.

על מנת להתקדם בתהליך רכישת נדל”ן או הצעת קרקע למכירה כדאי ומומלץ בחום להתייעץ באנשי מקצוע מנוסים וותיקים בתחום. המדובר ברוב הפעמים וברוב משקי הבית בישראל בעסקה בהיקף הפיננסי הגבוה ביותר שתבצע המשפחה, וברמות כלכליות אלו מוטב מאוד לנהוג זהירות וקפדנות תוך דבקות מלאה בלשון החוק – כאן גם מועילים עורכי דין מנוסים המלווים את הצדדים בעסקה ומסייעים להשלמת העסקה ברישום הבעלות על הקרקע. בין אם אתם רוכשי קרע או מוכרים מגרש, בין אם האדמה חקלאית או מיועדת מראש לבנייה רוויה, התעמקות והכרת השוק כמו גם בירורים עקיפים הן בטרם רכישה והן בטרם מכירה יבטיחו לכם ביצוע עסקת נדל”ן מוצלחת יותר והולמת את דרישות הצדדים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

השאר תגובה

כתבות נוספות

כיצד להשקיע בקרקע

דרום מערב חולון

חוף התכלת הרצליה

ברוכים הבאים לאתר פרופרטי נדל"ן

לקוח יקר,

ברוך הבא לאתר פרופרטי נדל"ן בעיניים פקוחות.

ההשקעות המוצגות באתר זה הינן השקעות בקרקע.

יש לזכור שהשקעה בקרקע היא אמנם השקעה בעלת פוטנציאל לתשואה גבוהה במיוחד מועד מימוש ההשקעה המוערך ע"י השמאי בתקן 22 אינו ודאי וייתכנו שינויים במועד המימוש.

השקעה בקרקע אינה מתאימה לכל אדם, ולכל תיק השקעות ומתאימה בעיקר לאלו שיש להם הון נזיל ונכס אחד בבעלותם.

אנחנו בפרופרטי דוגלים בשקיפות מלאה של המידע – בעיניים פקוחות – ועומדים לרשותכם בכל שאלה שתעלה לאורך הדרך.