פרוייקטים בשיווק

פרוייקט מגורים חדש במערב קרית אתא

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

 

קריית אתא הינה אחת הערים עם הצמיחה הגדולה ביותר בישראל. אוכלוסיית העיר גדלה כל שנה, והצפי לפי ראש העיר יעקב פרץ, כי עד 2035 אוכלוסיית העיר תכפיל את עצמה. קרית אתא ממוקמת מזרחית לקריית ביאליק וקריית מוצקין והיא העיר הגדולה ביותר מבין הקריות .על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ומונה כיום 60,000 תושבים.

חברת פרופרטי משיקה בימים אלו פרויקט חדש ואטרקטיבי בעתודת הקרקע הפנויה של העיר קרית אתא.

הפרויקט ממוקם בין שני חלקי העיר קריית אתא, בחלקה הצפון מערבי בצמוד לשכונת פרוסטיג הוותיקה השוכנת 3 דק נסיעה ממחלף אתא צפון (כביש 22).

תכנית מפורטת מערב קרית אתא-מצב תכנוני  (305-06035719)

חטיבת הקרקע בה כלול הנכס הנדון ממוקמת בתחום תכנית המתאר המקומית למערב קרית אתא(כ/450/ב' ) והיא מאושרת משנת  2014  ומייעדת את השטח הפנוי למגורים מסחר משרדים ופארק לצרכי צרכי ציבור.

התוכנית  משתרעת בשטח של 2000 דונם, ומאשרת בנייה של  שכונות מגורים חדשות בהיקף של 6000 יח"ד אופי  הבנייה בשכונות מוגדת כבנייה רוויה  ונעה בין  4 – 18 קומות ובנוסף תכלול  הקמת פארק  כלל עירוני  לתושבי הקריות הצפוניות.  בתחום התוכנית  הגדולה הזו יקום מרכז גם  מסחרי ומשרדים בהיקף של כ  22,000 מ"ר.

תכנית המתאר של מערב  קרית אתא מחלקת את שטח התכנית  ל 3 מתחמי תכנון: מזרח,מרכז  ומערב. שכונת פרוסטיג הבנויה חוצה למעשה את התכנית ומפרידה את המתחם המזרחי מהמתחם המערבי.  בשני מתחמים אלו תחל בקרוב בנייה חדשה.

למה כדאי לרכוש כבר היום קרקע במערב קרית אתא

פרויקט מגורים חדש במערב קרית אתא

חברת פרופטי משווקת בימים אלו את הפרויקט שלה בתחום המתחם מערבי שחל בתחום תכנית המתאר המפורטת : מערב קריית אתא. (305-06035719)

גבולות  המתחם מערבי גובל ממזרח בשכונת פרוסטיג ,מדרום ברחוב זבולון ,מצפון וממערב ברצועת של תשתיות.

התכנית  המפורטת למתחם המערבי עברה הפקדה כבר בשנת 2018 והתנגדויות ב2019 ונמצאת בימים אלו פני מתן תוקף.

התכנית המפורטת שניתן להוציא ממנה היתרי בנייה מייעדת את השטח הפנוי לבנייה של שכונת מגורים  יפהפייה בת 3000 יחידות דיור בשטח של כ 590 דונם וכן הקמת פארק גדול לשירות תושבי השכונה. סוג הבנייה היא בנייה רוויה בקומות בגודל משתנה ועד 18 קומות.

ברגע שתאושר התכנית ניתן יהיה להוציא היתרים לבנייה לפרויקט זה ולכן  אנחנו נמצאים בנקודת הזמן הטובה ביותר להשקעה בפרויקט זה. הפרויקט מתאים גם למשקיעים שמחפשים פרויקט ברמת סיכון נמוכה יחסית ורמת ביטחון גבוהה באופן יחסי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

השאר תגובה

כתבות נוספות

כיצד להשקיע בקרקע

דרום מערב חולון

חוף התכלת הרצליה

ברוכים הבאים לאתר פרופרטי נדל"ן

לקוח יקר,

ברוך הבא לאתר פרופרטי נדל"ן בעיניים פקוחות.

ההשקעות המוצגות באתר זה הינן השקעות בקרקע.

יש לזכור שהשקעה בקרקע היא אמנם השקעה בעלת פוטנציאל לתשואה גבוהה במיוחד מועד מימוש ההשקעה המוערך ע"י השמאי בתקן 22 אינו ודאי וייתכנו שינויים במועד המימוש.

השקעה בקרקע אינה מתאימה לכל אדם, ולכל תיק השקעות ומתאימה בעיקר לאלו שיש להם הון נזיל ונכס אחד בבעלותם.

אנחנו בפרופרטי דוגלים בשקיפות מלאה של המידע – בעיניים פקוחות – ועומדים לרשותכם בכל שאלה שתעלה לאורך הדרך.