השקעה בקרקע 2019

היתרונות של השקעה בקרקע

אלו הבוחרים לעשות השקעה בקרקעות ולומדים לעומק את התחום, יכולים להפיק מהשקעה זו תשואה גבוהה וזאת הסיבה, שהפופולאריות של השקעה בקרקעות הולכת ועולה.  מה הם היתרונות הטמונים בהשקעה בקרקע, מלבד העובדה שעלות הקרקע ההתחלתית הינה נמוכה משמעותית מעלות דירה?  ברכישת קרקע, אין הוצאות כספיות נוספות המהוות חלק מההשקעה הראשונית בהשוואה לרכישת דירה.  בעת רכישת דירה, ברב המקרים ההשקעה אינה מסתיימת בעת המכירה ויש עלויות נוספות של שיפוץ והתאמת הדירה, 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

אז אחרי שחסכתם כסף, וצברתם הון התחלתי, ואתם מעוניינים להשקיע אותו בנדל"ן, אתם עתידים לגלות שלצד ההשקעות הסטנדרטיות בדירות מגורים, ישנה אפשרות להשקעה נוספת, השקעה בקרקע. בכדי לקחת החלטה נכונה בדבר סוג ההשקעה, חשוב להכיר לעומק את שוק הנדל"ן, ובמידת הצורך גם להיוועץ עם אנשי מקצוע, אשר יכולים לספק לכם את תמונת המצב המלאה, לגבי היתרונות והחסרונות של כל השקעה.
העניין המרכזי שחשוב לדעת בטרם קבלת ההחלטה האם להשקיע בקרקע או דירה, שהשקעה בדירה היא אומנם השקעה אשר נחשבת יחסית בטוחה, אך הרווחים שהיא טומנת בחובה יכולים להיות קטנים יחסית. לעומת זאת, השקעה בקרקע, היא השקעה אשר טומנת בחובה סיכון גבוה יותר, אך גם פוטנציאל הרווח שלה יכול להיות גבוה בצורה משמעותית, מזה של דירה.

היתרונות של השקעה בקרקע

השקעה בקרקע טומנת בחובה מידה מסוימת של אי ודאות, בדומה להשקעות הפופולריות היום בענף הנדל"ן  כגון ההשקעה במולטי פמלי בחו"ל.  אלו הבוחרים לעשות השקעה בקרקעות ולומדים לעומק את התחום, יכולים להפיק מהשקעה זו תשואה גבוהה וזאת הסיבה, שהפופולאריות של השקעה בקרקעות הולכת ועולה.  מה הם היתרונות הטמונים בהשקעה בקרקע, מלבד העובדה שעלות הקרקע ההתחלתית הינה נמוכה משמעותית מעלות דירה?  ברכישת קרקע, אין הוצאות כספיות נוספות המהוות חלק מההשקעה הראשונית בהשוואה לרכישת דירה.  בעת רכישת דירה, ברב המקרים ההשקעה אינה מסתיימת בעת המכירה ויש עלויות נוספות של שיפוץ והתאמת הדירה,  בלאי במקרה של דירות ישנות והשקעה כספית בביטוח. יתרון נוסף וחשוב לא פחות,  זה שבמידה והדירה נרכשת למטרות השקעה למגורים, יש צורך להקצות זמן ומשאבים למצוא שוכרים, לטפל בשוכרים וגם אם נמצא השוכר המתאים, התשואה עדיין תנוע בין 2%-3% בלבד. יתרון נוסף, טמון בעובדה, שבעקבות מצוקת הדיור בישראל, הממשלה מצדה עושה צעדים על מנת להפשיר קרקעות נוספות למטרת מגורים, מה שיכול להעלות משמעותית את הסיכוי להפיק תשואה גבוהה במיוחד מהשקעה בקרקע. בשנים האחרונות ישנה מגמה של עליית ערך הדירות, באזורים מסוימים בארץ. נתון זה שמצביע על עלית ערך הדירות, מעיד אם כך גם על עליית מחירי הקרקע, כי מרכיב הקרקע הוא המרכיב העיקרי במחירי הדיור.

היתרונות של השקעה בדירה

היתרון העיקרי הטמון בהשקעה בדירה, הוא תחושת הוודאות והיציבות שבהשקעה בדירה. קניית דירה היא  נכס חשוב שמקנה ביטחון, מעבר לעובדה, שניתן להפיק ממנו גם תשואה, במקרים בהם הוא משמש כהשקעה.

התשואה לא תמיד גבוהה אבל היא תשואה קבועה. כך יוצא שלמרות שהמחיר ההתחלתי של דירות להשקעה בדרך כלל גבוה , היא טומנת בחובה תשואה קבועה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

השאר תגובה

כתבות נוספות

כיצד להשקיע בקרקע

דרום מערב חולון

חוף התכלת הרצליה

ברוכים הבאים לאתר פרופרטי נדל"ן

לקוח יקר,

ברוך הבא לאתר פרופרטי נדל"ן בעיניים פקוחות.

ההשקעות המוצגות באתר זה הינן השקעות בקרקע.

יש לזכור שהשקעה בקרקע היא אמנם השקעה בעלת פוטנציאל לתשואה גבוהה במיוחד מועד מימוש ההשקעה המוערך ע"י השמאי בתקן 22 אינו ודאי וייתכנו שינויים במועד המימוש.

השקעה בקרקע אינה מתאימה לכל אדם, ולכל תיק השקעות ומתאימה בעיקר לאלו שיש להם הון נזיל ונכס אחד בבעלותם.

אנחנו בפרופרטי דוגלים בשקיפות מלאה של המידע – בעיניים פקוחות – ועומדים לרשותכם בכל שאלה שתעלה לאורך הדרך.