השקעה בקרקע 2018

היתרונות שבהשקעה בקרקע

שוק הדירות בישראל חווה עליות מחירים לעיתים קרובות, אשר רבים מפרשים כחוסר יציבות - דבר זה גורם למשקיעים רבים, לתור אחר אלטרנטיבות להשקעה, במטרה להרוויח מהן תשואה גבוהה. בהתחשב בעובדה שמצוקת הדיור בישראל נמצאת במגמת עלייה, וכחלק מכך, הממשלה עושה צעדים להפשרת קרקעות לצורך מגורים, אין ספק כי השקעה בקרקע אשר נבחרת בקפידה, יכולה להיות השקעה חכמה ומניבה. כמובן, שבכדי ליהנות מהתשואה אותה ניתן להפיק מהשקעה בקרקע, חשוב מאוד, לבחור בצורה מושכלת את הקרקע, ולוודא שהיא אכן מועמדת פוטנציאלית לשמש למטרת בנייה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

אנשים רבים חוששים להשקיע בקרקעות, מתוך תחושה של אי ודאות, או אי היכרות מקיפה עם תחום זה. בפועל, מדובר בהשקעה אשר אם היא מתבצעת בצורה מושכלת ונבונה, היא יכולה לטמון בחובה תשואה גבוהה.
אז זה נכון, שהשקעה בדירות ובבתים, נחשבת ליותר נגישה ופופולארית, אבל השקעה בקרקע, יכולה לטמון בחובה, תשואה הרבה יותר משמעותית וגבוהה – על כך יעידו רבים מהאנשים אשר השקיעו בקרקעות, ועשו כתוצאה מהשקעה נבונה ומושכלת, אלפי אחוזי תשואה, ורווחים גבוהים במיוחד.
כמובן, שבטרם ההשקעה בקרקעות, קיימת חשיבות גבוהה להכיר את תחום זה באופן מקיף, ולבחור את הקרקע, תוך התבססות על הידע אותו צברתם במסגרת הליך הלימוד של התחום.

אז למה בעצם להשקיע בקרקע?
כידוע, שוק הדירות בישראל חווה עליות מחירים לעיתים קרובות, אשר רבים מפרשים כחוסר יציבות – דבר זה גורם למשקיעים רבים, לתור אחר אלטרנטיבות להשקעה, במטרה להרוויח מהן תשואה גבוהה.
בהתחשב בעובדה שמצוקת הדיור בישראל נמצאת במגמת עלייה, וכחלק מכך, הממשלה עושה צעדים להפשרת קרקעות לצורך מגורים, אין ספק כי השקעה בקרקע אשר נבחרת בקפידה, יכולה להיות השקעה חכמה ומניבה.
כמובן, שבכדי ליהנות מהתשואה אותה ניתן להפיק מהשקעה בקרקע, חשוב מאוד, לבחור בצורה מושכלת את הקרקע, ולוודא שהיא אכן מועמדת פוטנציאלית לשמש למטרת בנייה.

כיצד לבחור קרקע הטומנת בחובה תשואה גבוהה?
ההמלצה תהיה להעדיף קרקע אשר ממוקמת במיקום מרכזי ו/או אטרקטיבי, בו ביקוש למגורים הוא גבוה. גם אם הקרקע לא ממוקמת באזור מרכזי, אלא סמוך לאזור שכזה, ויש עדויות לאנשים רבים אשר משקיעים בקרקעות באזור זה, מאוד יכול להיות שמדובר באזור הנמצא במגמת התפתחות, ולכן, מאוד יכול להיות שהשקעה בקרקע באזור שכזה תהיה השקעה חכמה ומניבה.
אם במהלך החיפוש מצאתם קרקע, ואתם רואים שיש פוטנציאל להפיק תשואה גבוהה בקרקע, אחת הפעולות הראשונות אותן תדרשו לעשות היא לבדוק בעירייה את הסטטוס של הקרקע וייעודה – במידה ותגלו בהליך הבדיקה המדוברת, כי ייעוד הקרקע הוא חקלאי ולא מגורים, אזי שהקרקע הזאת יכולה להיות פחות אטרקטיבית להשקעה.
שימת דגש על כל הפרטים הללו, תאפשר בסופו של דבר לבצע בחירה חכמה ונבונה בקרקע, ולהפיק גם תשואה גבוהה מאותה ההשקעה – כמובן, שאם חסר לכם מידע או ידע בנושא, תוכלו תמיד לבחור להיוועץ באיש מקצוע המתמחה בתחום, אשר יוכל לייעץ לכם ולסייע לכם בבחירה של הקרקע המתאימה ביותר לצורך השקעה.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

השאר תגובה

כתבות נוספות

כיצד להשקיע בקרקע

דרום מערב חולון

חוף התכלת הרצליה

ברוכים הבאים לאתר פרופרטי נדל"ן

לקוח יקר,

ברוך הבא לאתר פרופרטי נדל"ן בעיניים פקוחות.

ההשקעות המוצגות באתר זה הינן השקעות בקרקע.

יש לזכור שהשקעה בקרקע היא אמנם השקעה בעלת פוטנציאל לתשואה גבוהה במיוחד מועד מימוש ההשקעה המוערך ע"י השמאי בתקן 22 אינו ודאי וייתכנו שינויים במועד המימוש.

השקעה בקרקע אינה מתאימה לכל אדם, ולכל תיק השקעות ומתאימה בעיקר לאלו שיש להם הון נזיל ונכס אחד בבעלותם.

אנחנו בפרופרטי דוגלים בשקיפות מלאה של המידע – בעיניים פקוחות – ועומדים לרשותכם בכל שאלה שתעלה לאורך הדרך.