לפגישת ייעוץ ללא התחייבות 03-5585885

קרקע להשקעה | הוד השרון | הר 400

הר 400

כמות
יחידות

11,927

גודל
השטח

4,000 דונם

סטטוס
הפרויקט

בשיווק

הר 400 הוד השרון

בצמוד לשכונות היוקרתיות בהוד השרון, עתידה להתממש תוכנית הר 400 אשר תביא לבנייתן של 6,000 יחידות דיור בעיר הכפרית והירוקה ביותר בארץ.

התוכנית נמצאת בשלבי תכנון ראשוניים, והיא מהווה חלק מתוכנית מתאר כללית של העיר כולה. מדובר על האזור שממערב לאזור התעשייה (בדרום הוד השרון), ונכללים בה פיתוח של אזור התעשייה ובניית גן לאומי.

הקמתה של הוד השרון מ-4 ישובים כפריים, הותירה בה אפיון של עיר ירוקה, אך אורבנית ומתפתחת תוך שמירה על צביון משפחתי, עד ימינו אלה.

כיאה לכך, תוכנית הר 400, מאגדת בתוכה שילוב מנצח של הקמת אזורי מגורים, עם ריאות ירוקות נרחבות, עמן הוד השרון כה מזוהה.

מה בתכנון של הר 400 ?

כאמור מלבד אזור לפיתוח עירוני (670 דונם), כלולים בתוכנית גם הקמתו של גן לאומי בשטח של 800 דונם, פארק עירוני בשטח של 670 דונם ו-90 דונם, אשר יהוו את דרך הים.

בסה"כ כ-2,230 דונם.

האזור כולו, בשל הקרבה לשכונות רמות מנחם ורמות הדר, מתאפיין בשפע של פארקים, מוסדות חינוך מהמובילים בעיר, הספורטן של הוד השרון והספורטק העירוני.

יישום תוכנית הר 400 ימשיך את הקונספט המאפיין את הוד השרון כעיר ירוקה אולם, ישלב עימו, תנופת פיתוח ובנייה מהמעניינים ביותר עבור משקיעים ויזמים בארץ.

 

הוד השרון- אזור כפרי בצמיחה מודרנית

הוד השרון נחשבת כעיר הכפרית ביותר בארץ, בתחומה, גם הפרויקטים הנדלניי"ם ממשיכים את הקו הירוק, הכפרי, ושומרים על ערכי הטבע והנוף. כך גם תוכנית הר 400.

להוד השרון יש תוכנית אב, וכל פרויקט נדל"ן בה, מיישר קו עם תכנון אורבני חכם, תוך חשיבה על צרכי העיר, ועל האופי העירוני שרוצים לשוות לכל מקום.

סטנדרט הבנייה בהוד השרון הוא מהגבוהים בארץ, יש בה תשתית כבישים חדשה והיא עצמה כוללת עשרות פארקים, שפע של גינות, מוסדות חינוך, מגרשי ספורט וכבישים ארציים העוקפים את העיר והופכים אותה למרכז ירוק המקושר לכל חלקי המדינה.

 

פרטים נוספים

לתאום פגישה

מלאו את הפרטים ויועץ נדלן ייצור אתכם קשר בהקדם

פרויקטים נוספים

שכונת ח-500 , מערב חולון | דרום חולון
קרקע להשקעה בדרום חולון צמוד לרשל"צ ובת יםפרטים נוספים
תא/ 3700 | צפון מערב תל אביב
קרקע להשקעה על קו בחוף הצפוני של ת"אפרטים נוספים
ח/ 500 | דרום חולון
קרקע להשקעה בדרום חולון צמוד לרשל"צ ובת יםפרטים נוספים
חוף התכלת | הרצליה
קרקע להשקעה בין מרינה הרצליה למלון מנדריןפרטים נוספים
רובע גלילות | צפון ת"א - רמת השרון
קרקע להשקעה בין רמת אביב לרמת השרון פרטים נוספים